Juubelipakkumine! Reisi meiega Hiinasse ja võta kaaslane tasuta kaasa!

Seeder Reisid OÜ korraldab 12.-23. oktoobrini järjekorras juba 20. elamusreisi Hiinasse.

Kõigi reisile registreerunud paaride vahel loosime juubeli puhul välja ühe õnneliku paari, kes saavad reisi kahele ühe reisija hinnaga!

Osalemiseks registreeri end ja paarilist siin lehel ning ole valmis oktoobris reisile minema — võidetud reisi ei saa edasi müüa või kinkida!

Loosimises osalevad kõik korrektselt täidetud avaldused, kui võitjapaar loobub pakutud võimalusest loosime reisi välja järgmisele paarile.

Kui oled loosimisele registreerunud, aga loosiõnn ei naeratanud, küsi personaalset pakkumist!

Täpsemat infot reisi ja kampaania kohta saab meie reisitutvustusõhtutel.

Loosimistingimused:

  1. Loosis osalevad kõik perioodil 16.08-30.08.2018 Seeder Reiside kampaanialehel 20. juubeliloos loosivormi korrektselt täitnud reisijate paarid.
  2. Loosiauhinnaks on üks tasuta koht Hiina reisil: “Lääne Rahust Põhja Pealinna” toimumisajaga 12.10 – 23.10.2018 (https://seederreisid.ee/hiina-reis-okt-2018/) tingimusel, et reisijaid on kaks (kahekesi reisides tuleb maksta vaid ühe reisija eest)
  3. Loosimine toimub 31.08.2018 ja võtjatega võetakse ühendust telefoni teel. Võitja peab auhinna kätte saamiseks olema 31.08.2018 kampaaniavormi sisestatud telefoni teel olema kättesaadav.
  4. Auhinnareisiks on elamusreis Hiinasse “Lääne Rahust Põhja Pealinna” toimumisajaga 12.10 – 23.10.2018, kuhu saab minna kampaaniavormis registreeritud paar, võidu edasiandmine ei ole lubatud. Auhinda ei asendata võitja nõudmisel muud liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata rahas.
  5. Juhul, kui võitjapaar loobub võidust, loosime võidu järgmisele registreerunud paarile.
  6. Loosimisele registreerunud, kuid mitte võitnud paarid saavad pärast loosimise lõppu küsida samale reisile personaalset pakkumist