Avastades INDO-HIINAT: LAOS ja PÕHJA-VIETNAM

(Vietiane, Luang Prabang, Hanoi, Ha Long Bay, Sapa, Mu Cang Chai)

20.11 – 02.12.2018

Reis väljamüüdud!

Avastureis viib meid Aasia salapärasesse lõunaossa, kus meil on võimalus kogeda kahe eksootilise maa energiaid. Laos on mõistatuslik ja karismaatiline maailmanurk oma muinasjutulise loodusega – maona roomavate jõgede, mäestike ning lopsakate metsadega. Laose inimesed on südamlikud ning „rikkumata“ mõttemaailmaga.

Reisi teise poole veedame värvikirevas ja vaatamata paljudele sõjakoledustele alati naeratavas, külalislahkes ja heatahtlikkus Vietnamis, kus külastame riigi põhjaosa – salapärast Sapa piirkonda, pealinna Hanoid ning jõudes mere äärde, teeme väikese laevakuriisi Halong Bay lahel.

13 päeva Aasia salapärasa avastamas
Võimalus kogeda kahe eksootilise maa energiaid: Laose muinasjutulist loodust ning külalislahket ja heatahtlikku Vietnami.

See reis on Sulle ideaalne
Kui Soovid avastada Aasia salapära, oled piisavalt uudishimulik ega pelga kerget matkamist, siis on see reis Sulle ideaalne!

Kõik hinnas reisiteenus 
Lennupiletid, transport kohapeal, majutus suurepärase teenindusega kaasaegsetes 4* hotellides, rikkaliku valikuga buffet hommiku- ja lõunasöögid.

Seikluslikku avastamisrõõmu
Reisiprogramm sisaldab ca 30 erinevat atraktsiooni. Kogu programm tõlgitakse eesti keelde ning kogu reisi vältel saadab teid eesti keelt kõnelev giid.

Reisitutvustus

Tallinna Rahvusraamatukogus

NB! Kutsu tutvusõhtule sõber kaasa ja saage mõlemad reisisoodustust!