Avastusreis iseendasse, ajurveda keskuses, Keralas INDIAS

05.-21.jaanuar 2019.a.

Sisu: Ajurveda sünnimaa on India lõuna- ja läänepoolseim osariik Kerala, mida nimetatakse ka kookose osariigiks. Ajurveda’t peetakse maailma vanimaks tervendamissüsteemiks, mis on pärist India Veeda kultuurist ja tähendab teadust pikast ja tervislikust elust. Seda rohkem kui 5000 aastat vana hindude rahvameditsiini ja elukunsti praktiseeritakse tänapäeval laialdaselt üle kogu maailma, kuid kus saab see veel väärtuslikum olla kui tarkuse sünnimaal ja energia keskpunktis.

Reis sobib Sulle, kes Sa väärtustad iseennast, oma tervist ja terviklikku elu. Sulle, kes Sa hindad loodust, loomulikkust – tervisereis, mil keskendume traditsioonilisele loodusravile.

Korraldab Seeder Konsultatsioonid OÜ, reisiettevõtja reg nr TRE000646.  Reisi poolt kogu reisi kestel saatja  ja juhendaja Epp Veski on tervisenõustaja, arst, psühhoterapeut. www.terviseheaks.eu

REISI KAVA:

1. päev L 05.01.19. Ärasõit Tallinnast, Kogunemine lennujaamas kl.04.00

2. päev P 06.01.19. Saabumine Trivandrum, transfeer taksodega Kovalami, hotell Marina ja/või Ajurveda keskus 2 korrus.

2.-16. päev 06.-20.01.19. Reisi eesmärk on tervise parandamine ning tulemuste saamiseks peab teraapia kestvus olema vähemalt 2 nädalat. Seega elame mere kaldal asuvas kuurortlinnas Kovalam’s. Iga päev toimub ajurveda diagnostika ja 1 ajurveda protseduur kestusega 1,5 h. Soovi ja vajaduse korral saad lisatasu eest mahtu suurendada.

17. päev E 21.01.19. Tagasõit koju. Tallinnasse jõuame kl.16.50

Reisipakett sisaldab: Lennud edasi-tagasi, viisat, transfeer lennuväljalt hotelli ja tagasi; majutus 2-s tubades, kas hotellis Marina (aiavaade, ventilaator, vannituba, hommikusöök, 2 min mereni, 5-10 min ülesmäge ajurveda keskuseni) või Ajurveda Keskuse 2 korrusel (lihtne tuba, dušš, ajurveda hommikusöök, merevaade merevaade üle kookospalmide, meri 5-10 min mäest alla, üle tee puuvilja jt. väiksed poed).

Iga päev, 15 korda, ajurveda diagnostika ja ravi õlide, teede, ravimtaimedega.

 Lisavõimalused:

*Bambuslaevaga tagavetel Kerala ranniku lähedal moodustavad Himaalajast jt. mägedest tulevad jõed riisipõldude vahel kanalite võrgustiku ehk tagaveed. Kanalite kallastel asuvad külad, puuviljaaiad ning mööda kanaleid bambuslaevaga sõit on tõeliselt eksootiline kogemus. Mõni aasta tagasi oli ajakirjas “National Geographic” sellest kirjutatud kui ühest kõige meeldejäävamast reisielamusest. Laeval on 2-lised kajutid, dušš, värskeltpressitud mahlad, maitsvad india toidud. Hind u 55-60 eur/osaleja

*Kanyakumari Kerala naabri Tamil Nadu osariigis asub India lõunatipp, kus kohtuvad kaks merd ja India ookean. See on tuntud päikeseloojangu ja -tõusu vaatamise koht. Seal asuvad mitmed templid, ka kirik. Meres asuval suurel kaljul on Vivekananda joogekeskus. Teel sinna on võimalus külastada puutemplit ja võimast Hanumani (Ahvijumala) templit. Hind u 17-20 eur/osaleja.

*Trivandrum – selle piirkonna suurim linn (16 km kaugusel, sõit tuk-tukiga), kus on palju templeid, turud ja kus toimuvad festivalid jne. NB! Trivandrumis on hea kvaliteediga soodsa hinnaga hambaarstid ja tellimusi kiiresti täitvad ning kvliteetseid prille valmistavad optikakeskused.

MAKSUMUS JA TASUMINE:

Reisi maksumus 1870-1895 EUR. Reisi pikkus 17 päeva. Esimene sissemakse (500 EUR) peale registreerimist, kinnitab osaleja soovi ja võimaldab broneerida lennupiletid. Hilisema reisist loobumise puhul seda summat ei tagastata. Tasuda võib osade kaupa, või ühe maksena. Viimane makse peab olema laekunud hiljemalt 1 kuu enne reisi (05.12.2018.) NB! Reisihind võib muutuda seoses valuutakursi muutusega.

Seeder Konsultatsioonid OÜ reg nr.10923102, arve EE512200221021709091 Swedbank

Reisitutvustus

Hea Energia Keskuses,

Endla 3, 1. korrus

NB! Kutsu tutvusõhtule sõber kaasa ja saage mõlemad reisisoodustust!