Hiina reis: “Alt vetevahust kõrgele taevasse”

08.10 – 23.10.2018

Hiina avastamine jätkub ja seekord läbime Hiina sõites edelast kirdesse. Teekonnal tutvume Hiina Las Vegasega – Chonqgingiga, sõidame jõelaevadega maailma suurima tammini, külastame mere peal olevat linna Shanghaid, naudime rippuvaid aedu, peatume iidses keisripealinnas Nanjingis (Lõuna pealinn), tõuseme püha mäe tippe (Tai shan) ning reisi lõpetame Põhja pealinnas Pekingis.

Kui oled huvitatud taoismi ja feng shui ajaloolisest ja kultuursest taustast ning soovid leida õiget yin/yangi tasakaalu endas ning armastad kerget matkamist, siis on see ideaalne reis Sulle!

16 päeva tõelist Hiina kultuuri ja traditsioone
Tutvume Hiina Las Vegasega – Chonqgingiga, külastame Shanghaid, naudime rippuvaid aedu, peatume Lõuna pealinnas Nanjingis ja tõuseme Tai shan’ile.
See reis on Sulle ideaalne
Kui Sa oled uudishimulik ja avatud ning soovid leida yin/yangi tasakaalu endas ning armastad mõnusat matkamist, siis on see reis Sulle ideaalne!
Kõik hinnas reisiteenus 
Lennupiletid, transport kohapeal, majutus suurepärase teenindusega kaasaegsetes 4* hotellides, rikkaliku valikuga buffet hommiku- ja lõunasöögid.
Seikluslikku avastamisrõõmu
Reisiprogramm sisaldab ca 30 erinevat atraktsiooni. Kogu programm tõlgitakse eesti keelde ning kogu reisi vältel saadab teid eesti keelt kõnelev giid.

Lisainfo:  Janno Seeder
info@seeder.ee;
+372 50 590 80

Reisijuhid: Siret Seeder ja Janno Seeder – feng shui eksperdid, koolitajad ja nõustajad. Hiina poolt kogu reisi kestel saatja ja kohalikud inglise keelt kõnelevad giidid, tõlge eesti keelde. Seeder Konsultatsioonid OÜ on reisiettevõte (reg.nr. TRE000646). Korraldanud grupireise Hiinasse alates 2009 aastast.

Reisitutvustus

Tallinna Rahvusraamatukogus

NB! Kutsu tutvusõhtule sõber kaasa ja saage mõlemad reisisoodustust!

REISIKAVA

16 päeva 2018. aasta oktoobris Hiinas (08.10-23.10.2018.)

1. päev E 08.10.18.
Ärasõit Tallinnast

2. päev. T 09.10.18. Chonqging
Saabumine Chonqgingi. Külastame Kolme kuru muuseumi, uudistame loomaaias pandasid ja tutvume äritänavaga. Ööbimine jõelaeval.

3-4 päev -K 10.10.18.; N 11.10.18. Jangtse jõgi- Fengdu – Kolme kuru tamm
Külastame Hiina maa piirkonda, külasid. Selles piirkonnas elavad mitmed vähemusrahvused, tutvume nende kultuuriga. Külastame Fengdu’d ehk kummituslinna. Läbime Qutangi, mis on lühim, kuid muljetavaldavaim Kolmest Kurust. Seejärel jõuame poeetilisse Wu kurusse ning külastame ka kolme väiksemat kuru (Shen Nongi lisajõgi). Pärastlõunal läbime viieosalise laevalüüsi.

5. päev. R 12.10.18. Jangtse jõgi – Wuhan
Hommikul külastame maailma suurimat tammi, kus 26 hiiglaslikku generaatiorit toodavad elektrit. Pärast lõunat sõidame bussiga Wuhani linna.

6. päev. L 13.10.18. Wuhan – Nanjing
Külastame Hubei muuseumit, kus naudime kaunikõlalist kellamängu. Viibime Guiyuani templis ja seejärel kiirrongiga „Lõuna Pealinna“ Nanjingi linna.

7. päev. P 14.10.18. Nanjing
Uudistame iidset müüridega ümbritsetud kunagist Hiina keisririigi pealinna. Jalutame kuulsal Nanjingi poetänaval. Külastame dr Sun Yat-Seni, 1911.a revolutsiooni juhi mausoleumi ja Qingi dünastia stiilis turgu Konfuutsiuse Templi alal. Sõidame kiirrongiga Shanghai’sse.

8. päev. E 15.10.18. Shanghai
Külastame elegantset Yuyuani aeda, Huxingi teemaja ja Shanghai vana Hiina linnaosa, kus müüakse traditsioonilist kaupa: ravimtaimi, käsitööd, Hiina teed ja ahvatlevaid maiuspalu. Külastame moodsat Xintiandi (Shanghai meelelahutusrajooni) ja Shanghai muuseumit.

9. päev. T 16.10.18. Suzhou aiad
Hommikul sõidame Suzhousse, mida kutsutakse idamaiseks Veneetsiaks. Jalutame iidses Panmeni linnaväravate vahel ja Võrkudemeistrite aias. Tutvume maailmakuulsa Suzhou siiditikandi valmistamisega.

10. päev. K 17.10.18. Shanghai – Tai’an
Sõidu- ja puhkepäev. Tegelemine vaimsete tegevustega: loengute kuulamine, raamatute lugemine, individuaalne nõustamine. Sõidame kiirrongiga Shanghai’st Tai´ani, linna, mis asub püha Tai Shani mäe jalamil.

11. päev. N 18.10.18. Taishan
Ekskursioon ja matk Taishan’i mäel. Külastame Hiina viiest pühast mäetipust kõige pühamaks peetavat Tai mäge, kuhu võib tõusta jalgsi (4700 trepiastet) või sõita köisraudteega. Teel ja mäetipust on võimalik nautida imekauneid vaateid, templeid ja raidkirju. Külastame mäe tipus asuvat taoistlikku templit.

12. päev. R 19.10.18. Tai’an – Peking
Hommikul hotellist väljaregistreerimine, seejärel sõidame kiirrongiga Pekingisse. Sõit kestab neli tundi. Pärast lõunat külastame Suvepalee pargikompleksi (Yiheyuan).

13. päev. L 20.10.18. Peking – Keelatud linn
Külastame Pekingi keskväljakut – Taevase Rahu väravate (Tiananmen) väljakut, ligi 500 aastat Hiina keisrite peakorteriks olnud Keelatud Linna ja maalilist Jingshani parki. Pärastlõunal külastame Laama templit (Yonghegong), mis on tiibeti budismi keskuseks Pekingis. Õhtul akrobaatikashow.

14. päev. P 21.10.18. Peking – Hiina müür
Suure müüri külastamine Pekingist u 60 km põhja poole jäävas Badalingi lõigus. Pärastlõunal külastame Hiina meditsiini keskust ja jalakäijate Wang Fu Jing tänavat.

15. päev E 22.10.18. Peking – Taeva tempel
Külastame Taeva templit, kus keisrid pidasid iga-aastast viljasaagiriitust. Siin võib näha vabas õhus tuhandeid inimesi tegelemas meelepärasega: Tai Chi, tantsimise, laulmise ja muuga. Tai Chi meistri käe all on meil hea võimalus harjutada seda iidset idamaist balletti. Siiditööstus ja võimalus ostelda marketis.

16. päev T 23.10.18. Peking – Tallinn.

—————————————

Reisi korraldab:
Seeder Konsultatsioonid OÜ
Registreerimisnumber: 10923102
Arve number. 221021709091, Swedbank

Kontakt:
Janno Seeder
info@seeder.ee
+372 50 590 80

Reisi maksumus 3285-3455 EUR. Reisi pikkus 16 päeva. Esimene sissemakse (500 EUR) peale registreerimist, kinnitab osaleja soovi ja võimaldab broneerida lennupiletid. Tasuda võib osade kaupa, näiteks kuude kaupa või kvartali kaupa või ühekorraga. Viimane makse peab olema laekunud 1 kuu enne reisi (08. september) NB! Reisihind võib muutuda seoses valuutakursi muutusega. NB! Reis sisaldab kõiki kulutusi v.a. isiklikud ostud! NB! Küsi soodustuste kohta!

Reisiliisingut pakub www.liisi.ee, küsi osalist toetust! Kontakt Malle Allika malle.allika@liisi.ee; 524 8796

Tutvu reisitingimustega: 
https://seederreisid.ee/kasulikku/reisitingimused/

Uuri järelmaksu võimaluste kohta!

Kontakt Malle Allika:
malle.allika@liisi.ee