ALATI SÄRAV JA NAERATAV MYANMAR!

Mitmenäoline Myanmar (Birma). Myanmarile ei ole võimalik anda üht nime või iseloomustavat sõna. Tegemist on riigiga, mis on viimasel aastakümnel väga palju läbi elanud ja mille siirded annavad veel tänaseni tunda. Sellist rahutust ja segadust katab aga tõeliselt kaunis, kuldselt särav ja külalislahkelt naeratav Myanmar. See maa pakub meile võrratut loodusilu, kauget kultuuri, harrast usku ja sügavat filosoofiat. Samuti on meie sihtkohtadeks kuldselt kiiskav endine pealinn Yangon, kuninglik Mandalay, kaunis Inle järve piirkond jne.

Tule ja osale tõelisel elamus- ja kogemusreisil salapärases Aasias!

Registreerumine reisile lõpeb 26.12.2017!
Anna oma huvist meile teada ning oled oodatud meile külla 16.12 kell 12.00 – 15.00 Rahvusraamatukokku – lisainfo siit.

Pakume aasiapärast teed ning räägime reisijuttu.

12 päeva avastamata Myanmari.
Kuldselt kiiskav pealinn Yangon, kuninglik Mandalay, kaunis Inle järve piirkond. See maa pakub meile võrratut loodusilu, kauget kultuuri, harrast usku ja sügavat filosoofiat

See reis on Sulle ideaalne
Kui oled huvitatud aasia salapärast ja Myanmari kirevast kultuurilisest taustast, soovid unustamatuid mälestusi ning armastad kerget matkamist!

Hinnas sisaldub
Lennupiletid, transport kohapeal, majutus suurepärase teenindusega kaasaegsetes 3-4* hotellides, rikkaliku valikuga buffet hommiku- ja lõunasöögid ning kõik sissepääsupiletid ja viisad.

Seikluslikku avastamisrõõmu
Reisiprogramm sisaldab hulganiselt erinevaid atraktsioone. Kogu programm tõlgitakse eesti keelde, lisaks kohalik Myanmar’i poolne saatja ja kohalikud inglise keelt kõnelevad giidid.

Lisainfo:  Janno Seeder info@seeder.ee;  +372 50 590 80

REIS PAKUB HUVI? – SAADAME REISIKAVA JA LISAINFORMATSIOONI OTSE SINU E-MAILILE!

REISIKAVA

1.päev, E 26.02. Ärasõit Tallinnast.

2.päev, T 27.02. Saabumine Yangon’i
Saabumine Bago jõe ääres asuvasse Yangon’i Myanmar’i (Birma), transport hotelli, sisse registreerimine, väike puhkus. Pärastlõunal külastame 2500 aastat vana Shwedagon’i pagoodi, mis on kaetud 11 tonni kulla ja 4350 teemandiga, mille kogukaal 1800 karaati. Kaunistuses on kasutatud veel rubiini, safiiri, topaasi, samaragdi. Pagoodi kaheksanurkset põhjapinda ümbritsevad 64 stuupat.  NB! Shwedagoni oli koduks kahele Eestist pärit mungale Karl Tõnissonile (vend Vahindra, 1883-1962) ja Friedrich Lustigile (vend Ananda, 1912-1989). Külastame neile püstitatud pagoodi. Õhtul aga naudime vaatemängulist päikeseloojangut Shwedagonis. Ööbimine Yangoon’is.

3.päev, K 28.02. Twante bussiekskursioon
Pärast hoommikusööki sõit linnast välja Twantesse (46 km, 1,5 h). Naudime maaelu, külastame kohalikku turgu ja tutvume keraamikatööstusega ning vaibakudumisega. Külastame Shwe Sandaw’i pagoodi. Sõidame tagasi hotelli. Ööbimine Yangoonis.

4.päev, N 01.03. Lend Bagan’isse
Pärast hommikusööki lend Bagan’isse. Lennujaamast suundume Nyaung Oo turule, külastame ka Shwezigon’i Pagoodi ja Wetkyi-in Gubyaukkyi Templit. Peale hotelli sisseregistreerumist ja lõunat tutvume kohaliku käsitööga lakitööstuses, mille traditsioon pärineb 12-13. sajandist. Külastame Manuha Templit, kus asuvad hiiglaslikud Buda kujud. Hiiglaslike kivigraveeringutega Nanpaya tempel, arhitektuuri meistriteos Ananda tempel ning kauni päikeseloojanguga Shwesandaw pagood. Ööbimine Baganis.

5.päev, R 02.03. Bagan–Salay–Popa–Bagan (buss)
Peale hommikusööki sõit Salay’sse, teel lühike peatus, et tutvuda kohalike põllumeeste eluga, veini, melassi ja õli valmistamisega. Salay’s külastame Yoke Son’i puidust kloostrit. Lühike jalutuskäik läbi vana kloostri varemete, kus lakitehnikas Buda kujutised. Päeva kõrghetk on 1518 m kõrgusel „hingede kodus“ Popa mäel, mis on olnud palverännakute meka juba 700 aastat. Tegemist on kustunud vulkaaniga, mille tipus asub klooster koos pühade stuupadega. Mäe tippu viib 777-astmeline tee. Tagasiteel Bagan’isse teeme peatusi, et tutvuda kohaliku eluga. Ööbimine Bagan’is.

6.päev, L 03.03. Bagan – Mandalay (buss)
Peale hommikusööki sõit Mandalay’sse (~5 h). Lõuna tee peal restoranis. Ööbimine Mandalay’s. Tegemist on iidse pealinnaga. Oma nime on ta saanud 236 meetri kõrguse Mandalay mäe ja selle jalamil asuva kuningapalee järgi.

7.päev, P 04.03. Mandalay
Peale hommikusööki külastame kuulsat Mahamuni ehk Suure Targa pagoodi ja tutvume kohaliku käsitöö erinevate liikidega, pronksskulptuuridega, kuldamistööga ja marmorgraveeringutega. Pärastlõunal imetleme imeilusaid nikerdusi Kuldse Palee ehk Shwenandaw’i kloostris ja maailma suurimaks raamatuks (729 raidtekstiga stuupat) nimetatavat Kuthodaw’i pagoodi. Päeva lõpetame Mandalay mäel nautides päikeseloojangu värvidemängu. Ööbimine Mandalay ś.

8.päev, E 05.03. Vaba päev Mandalay’s
Hommikusöök hotellis ja siis vaba aeg. Ööbimine Mandalay’s.

9.päev, T 06.03. Heho – Inle
Peale hommikusööki lend Heho’sse. Heho’st sõit Nyaung Shwe’sse, kus asub Inle järv. Suundume paadiga hotelli ja check-in. Paadiekskursioon Inle järvel, unikaalsed jalaga sõudjad, kalapüügi paadid, ujuvad aiad. Külastame tuntud Nga Pe Chaung’i kloostrit ja kohalikke hõbedaseppasid. Näeme, kuidas valmivad käsitöö sigarid, kuidas ehitatakse paate ja tehakse siidist kudumeid. Hiljem külastame kuulsat Paungdaw Oo Pagoodi. Tagasiteel hotelli naudime kohalikku külaelu. Ööbimine Inle’s.

10.päev, K 07.03. Inle
Peale hommikusööki sõit Indein’i külla, mida nimetatakse Inle järve varjatud aardeks, kus asub Shwe Indaing Pagoodide kompleks. Teel naudime vaateid, puuviljaaedu, vesipühvleid põldudel, näeme munki ja noviitse/nunni. Peale lõunat sõidame ratastega kuumavee allikate külla. Ööbimine Inle’s.

11.päev, N 08.03. Inle – Heho – Yangon
Peale hommikusööki sõidame Heho’sse ja lendame sealt Yangon’i. Linnaekskursiooni käigus tutvume Gab Aye pagoodi, Mahapasana koopa, Sule pagoodi, Linna Halli, Kohtuhoone ja paljude koloniaalehitistega, külastame Maha Bandoola parki, kus asub Iseseisvusmonument. Käime Bogyoke Marketis, et teha sisseoste. Õhtul külastame Botataungi Pagoodi, kus säilitatakse Buda juuksekarva.

12.päev, R 09.03.
Tagasilend koju.
Meie lend hommikul 6:00, Tallinnasse jõuame kl.19:05.

—————————————

Reisi korraldab: Seeder Konsultatsioonid OÜ Registreerimisnumber: 10923102 Arve number. 221021709091, Swedbank
Kontakt: Janno Seeder info@seeder.ee +372 50 590 80

Uuri järelmaksu võimaluste kohta!

Kontakt Malle Allika: malle.allika@liisi.ee