Unustamatu Usbekistan

Reisi kestvus 9 päeva


Kesk-Aasia avastamist ja tundmaõppimist on kõige parem alustada Usbekistanist. Reisil kohtame eri kultuuride ristumiskoha võlu ja valu ning sukeldume sajanditetagusesse maailma.

Vaata täpsemat reisikirjeldust

Aasia pärlid: Laos-Kambodža-Vietnam

Reisi kestvus 13 päeva


Kolm eksootilist ja kauget maad ühe reisi jooksul. Laos on Kagu-Aasia rikkumata pärl. Kambodža – maa, mille ajalugu on täis inspiratsiooni ja kurbust. Vietnam on imeline segu vanast kultuurist, looduse ilust ja inimeste sõbralikkusest.

Vaata täpsemat reisikirjeldust

Avastusreis Hiina südamesse

Reisi kestvus 13 päeva


Kui oled huvitatud taoismi ja feng shui ajaloolisest ja kultuursest taustast ning soovid leida õiget yin/yangi tasakaalu endas ning armastad kerget matkamist, siis on see Sulle ideaalne reis!

Vaata täpsemat reisikirjeldust

Suur India kogemusreis

Reisi kestvus 13 päeva


Rännak pakub võimaluse tutvuda joogaga tema sünnimaal Indias ning avastada ka selle käigus iseennast. Reisi keskmes on jooga- ja meditatsioonipraktika Rishikeshis ning kohtumised kogenud joogaõpetajatega.

Vaata täpsemat reisikirjeldust

Soovid meie reiside kohta lisainfot?

Tule tasuta infopäevale!


Jälgi sündmusi Facebookis

Toimumisekoht: Hea Energia Keskus (Rahvusraamatukogus) Tõnismägi 2-2115 Tallinn​Üritusel räägime reisi üksikasjadest ja hajutame kahtlused, kinnitame oma arusaamasid läbi isiklike kogemuste ja teadmiste.


Hea Energia Keskuses, Tõnismägi 2-2115,Tallinn.

 
Soovin saada infot tulevikus toimuvate reiside kohta.