ÜKS REIS KOLM ERINEVAT RIIKI

Eksootiline reis viib Sind Aasia salapärasesse lõunaossa kogema kolme eksootilise maa kultuuri ja loodust.

Avastusreis viib meid Aasia salapärasesse lõunaossa, kus meil on võimalus kogeda kolme eksootilise maa energiaid. Laos on mõistatuslik ja karismaatiline maailmanurk oma muinasjutulise loodusega – maona roomavate jõgede, mäestike ning lopsakate metsadega. Laose inimesed on südamlikud ning „rikkumata“ mõttemaailmaga.
Kambodža on maa, mis on täis kontraste ja üllatusi. Maa, kus sajandite jooksul on ehitatud rohkem Buddale pühendatud templeid kui üheski teises riigis ning naudime khmeeride kuningate linna Angkori, mis jutustab meile armastusest ja austusest.
Reisi lõpetame värvikirevas, multikultuurses ja vaatamata paljudele sõjakoledustele alati naeratavas, külalislahkes ja heatahtlikkus Vietnamis.

13 päeva luksuslikku puhkust ja avastamist
Külastame salapäraseid koopaid ja uudistame templeid, naudime loodust ning maitsvaid sööke. Ammutame mitmetahulist kultuuri selle mineviku meenutustega.

See reis on Sulle ideaalne
Kui Sind köidab eksootiline Aasia salapärane lõunaosa oma kolme eksootilise maa kultuuri ja loodusega.

Hinnas sisaldub
Lennupiletid, transport kohapeal, majutus suurepärase teenindusega kaasaegsetes 4* hotellides, rikkaliku valikuga buffet hommiku- ja lõunasöögid.

Seikluslikku avastamisrõõmu
Reisiprogramm sisaldab ca 30 erinevat atraktsiooni. Kogu programm tõlgitakse eesti keelde ning kogu reisi vältel saadab teid eesti keelt kõnelev giid.

Lisainfo:  Janno Seeder
info@seeder.ee;  +372 50 590 80

REISIKAVA

VÄLJA MÜÜDUD
1. päev K 22.11.17.
 Ärasõit Tallinnast, kogunemine kl.08:30 Tallinna Lennujaamas. Lennuk väljub 10:50.

2. päev N 23.11.17. Bangkok – Vientiane
Saabume Bangkok’i 08:30. Võimalus veeta päev Tai pealinnas Bangkok’is – külastame Grand Palace’it, lõuna kohalikus restoranis, Wat Arun’i pagood ja kanalituur Chao Phraya jõel, nautimaks kauneid linnavaateid. Linnatuuri maksumus 70€/inimene. Edasilend Bangkok-Vientiane (20:25-21:25)

3. päev R 24.11.17. Vientiane – Vang Vieng
Pärast hommikusööki külastame pealinna suuremaid vaatamisväärsusi: vanim tempel Wat Sisaket, kus on tuhanded miniatuursed Buddha kujud. Kuninglikku templit Wat Prakeo’d, kus varem asus kuulus Emerald Buddha pilt ning püha That Luang Stuupa’t. Pildistamise peatuse teeme Patuxay monumendi juures, mis on tuntud kui Vientiane Võiduvärav. Külastame Buddha Park’i. Sõidame bussiga Vang Vieng‘i (154 km, 3 tundi), rahulikku väikelinna Nam Song‘i jõe kaldal. Teel teeme peatuse, et imetleda kaunist Nam Ngum’i järve. Ööbimine Vang Vieng‘is. H, L

4.päev L 25.11.17. Vang Vieng – Luang Prabang
Hommikul külastame Tham Chang‘i koopaid ja kohalikku turgu ja siis hakkame sõitma Luang Prabang‘i (185 km, 7 tundi). Teel teeme peatusi, et nautida maalilisi vaateid, kus terasspõllud ja mägihõimude külad teevad teekonnast tõeliselt põneva. Peale hotelli sissekirjutamist väike puhkus ja siis on võimalus tutvuda ööturuga, kust on võimalik leida rikkalikkus valikus kohalikku käsitööd. Ööbimine Luang Prabangis. H, L

5.päev P 26.11.17. Luang Prabang – Pak Ou koopad
Hommikul ärkame vara, et saada osa varahommikuti aset leidvast riitusest, kui rahvas paneb ande munkade almusekaussidesse. Tagasiteel hotelli on võimalik hüpata läbi Phousi turult, kus on rikkalik valik kohalikke tooteid. Pärast hommikusööki tutvume kohaliku arhitektuuritraditsiooniga – linna vanima Wat Sene templiga ja Wat Xienghtong’i templiga. Pärast seda külastame rahvusmuuseumit Wat Visoun. Pärastlõunal astume jõelaevale, mis viib ülesvoolu teekonnale mööda Mekongi. See annab võimaluse nautida pühaliku rahuga loodust. Hiljem külastame salapäraseid Pak Ou koopaid, millesse on kokku toodud tuhandeid eri suuruses kullatud Buddha-kujusid.  Tagasiteel Louang Prabangi, peatume Ban Xang Khongi külas, kus valmistatakse kuulsat riisiveini. Õhtul ronime Phousi mäele, kus saab tutvuda püha stuupaga ja nautida päikeseloojangut ning vaadet kogu linnale ja Mekongi jõele. Ööbime Luang Prabangis.

6.päev E 27.11.17. Louang Prabang – Kuangsi kosk – Siem Reap
Hommikul sõidame imekauni Kuangsi kose juurde, kus saab sumada vees või jalutada mööda metsaradu. Tagasiteel Louang Prabangi peatume Ban Phanomi külas, mis on kuulus oma kudumite poolest. Pärastlõunal (VN 931 14:45-16:10) lendame Siem Reapi (Kambodža) linna, kus ka ööbime.

7.päev T 28.11.17. Siem Reap – Angkor Thom ja Ankor Wat
Pärast hommikusööki külastame 12. sajandi pealinna Angkor Thom’i ja selle lõunaväravat. ning Bayon‘i templit, mille ainulaadset 54 torni on kaunistatud üle 200 naerva Avolokitesvara-näoga. Järgmisena väisame Baphun‘i ja Phimeanakase templit, Elevantide Terassi, Leeprakuninga terrassi,uudistame Ta Prohmi templit, mille on oma juurtega embusesse haaranud hiiglaslikud viigipuud. Pärastlõunal tutvume ühega seitsmest maailmaimest – Ankor Wat‘iga. mis on hämmastav kombinatsioon vaimsusest ja sümmeetriast ning pikaajaline sümbol inimese pühendumisest oma Jumalatele. Tegemist on kogu Angkori kõige suursugusema ehitisega. Bakheng‘i mäel saame nautida päikeseloojangut. Ööbime Siem Reapis. H, L

 8.päev K 29.11.17 Siem Reap – Tonle Sap – Phnom Penh
Hommikul läheme traditsioonilise puupaadiga Tonle Sap’i järvele sõitma. See Kambodža uhke järv on kogu Aasia suurimate seas, voolates edasi Tonle Sap’i jõkke ja ühinedes viimaks Mekongi jõega. Näeme ujuvat küla oma koolide ja politseijaoskonnaga. See küla vahetab kohta vastavalt veetasemele ja voolutugevusele. Lõunat sööme kohalikus restoranis. Pärastlõunal liigume edasi pealinna Phnom Penh’i suunas (314 km).  Õhtul saab külastada ostukeskusi. Ööbime Phnom Penhis.

9.päev N 30.11.17.  Phnom Penh – Chau Doc
Pärast hommikusööki külastame Kuninglikku paleed, mille ehitati kuningas Norodomi käsul 1866. Tutvume Hõbebagoodiga, mis asub palee läheduses. Pärast seda viib me tee kurikuulsasse Tuol Sleng’i muuseumisse ja Iseseisvusmonumendi juurde. Edasi reisime kiirlaevaga Chau Doci linna. Läbime Ving Xyungi värava, et pääseda Vietnamisse. Chau Doci jõuame umbes 17.30. Ööbime sealses hotellis.

10.päev R 01.12.17. Chau Doc – Can Tho
Hommikul sõidame 25 km Tra Su Cajuputi metsa. Teeme paadiretke iidsesse metsa, mille pindala on üle 800 hektari. Peaagu aastaringselt vees seisvate igihaljaste kajuputi-puude okste vahel elavad elab hulganisti linnuliike. On võimalus võtta sõudepaadid ja tungida veel sügavamale metsa, et tutvuda rikkaliku floora ja faunaga. Tagasiteel külastame iidset Tay Ani pagoodi ja Sami mäge. Edasi sõidame Can Tho linna (140 km kaugusel), kus ka ööbime.

11.päev L 02.12.17. Can Tho – Ho Chi Minh
Varahommikul sõidame paatidega Mekongi harujõele, et külastada Cai Rang’i ujuvat turgu ja saada osa kohalike elanike elust jõel. Paadireis mööda väikesi kanaleid, vahepeatus Mr. Ba Con’i aias, kus saame nautida värskeid puuvilju. Külastame Khmer’i pagoodi ja sõidame tagasi Ho Chi Minh’i (170 km). Teel peatume, et külastada Cao Dai templit Cao Be linnas ja süüa lõunat. Ööbime Ho Chi Minh’is.

12.päev P 03.12.17.
Ho Chi Minh ehk endine Saigon.
 Külastame Notre Dame Cathedral’i, vana Saigoni postimaja,  sõjamuuseumi, Jadeiidi keisri pagoodi. Pärastlõunal Cu Chi koopad, Veitnami sõja aegne tunnelite süsteem (tunneleid 250 km). Ööbime Ho Chi Minh’is.

13.päev E 04.12.17. Ho Chi Minh – Tallinn

Sõidame lennujaama, et alustada kojulendu.

—————————————

Reisikava väljaprintimiseks leiad siit: Laos_Kambodza_Vietnam_22.11.-04.12.17

Reisi korraldab:
Seeder Konsultatsioonid OÜ
Registreerimisnumber: 10923102
Arve number. 221021709091, Swedbank

Kontakt:
Janno Seeder
info@seeder.ee
+372 50 590 80

Uuri järelmaksu võimaluste kohta!

Kontakt Malle Allika:
malle.allika@liisi.ee