AVASTADES IDA-HIINAT!
05.04 – 16.04.2018

Yin/yang marsruudil Ida-Hiinat avastama.

Et Hiinat ja hiinamaalasi lähemalt tundma õppida, tuleb sõita Pekingist kaugemale. Peking on omaette kultuuriline, poliitiline ja majanduslik nähtus. Arenenud ja suursugune linn, mis on külalislahke ning õitsva, idamaale omase teeninduse ja kaasaegse majandusega linn. Reisi alustame Pekingist, sealt edasi kiiresti kasvavasse Shanghai’sse. Järgmisena Idamaade Venetsia – Suzhou, maalilise Läänejärvega Hangzhou ja reisi kulminatsiooniks tõus Kollasele mäele.

Kui oled huvitatud Hiina ja taoismi ajaloolisest ja kultuursest taustast ning soovid leida õiget yin/yangi tasakaalu endas ning armastad mõnusat (kerget) matkamist, siis on see Sulle ideaalne reis!

12 päeva tõelist Hiina kultuuri ja traditsioone
Alustame Pekingist, edasi Shanghai’sse. Siis tutvume Idamaade Venetsia – Suzhou, maalilise Läänejärvega Hangzhou ja reisi kulminatsiooniks on tõus Kollasele mäele.

See reis on Sulle ideaalne
Kui oled huvitatud taoismi ja feng shui ajaloolisest ja kultuursest taustast ning soovid leida õiget yin/yangi tasakaalu endas ning armastad kerget matkamist!

Kõik hinnas reisiteenus 
Lennupiletid, transport kohapeal, majutus suurepärase teenindusega kaasaegsetes 4* hotellides, rikkaliku valikuga buffet hommiku- ja lõunasöögid.

Seikluslikku avastamisrõõmu
Reisiprogramm sisaldab ca 30 erinevat atraktsiooni. Kogu programm tõlgitakse eesti keelde ning kogu reisi vältel saadab teid eesti keelt kõnelev giid.

Lisainfo:  Janno Seeder
info@seeder.ee;  +372 50 590 80

REISIKAVA

 

 

1.päev N 05.04.2018
Ärasõit Tallinnast, Lennuk väljub 14.50.

2.päev. R 06.04. Saabumine Beijingi
Sõit hotelli, check in, kui võimalik siis väike puhkus. Sõit Suvepalee pargikompleksi (Yiheyuan), kus sööme lõunat. Ekskursioon Suvepalee keiserlikes parkides maalilise Kunmingi järve kallastel. Pärlitööstuse külastus

3.päev L 07.10. Beijing.
Ennelõunal külastame Beijingi kuulsat keskväljakut – Taevase Rahu väravate (Tiananmen) väljakut ja 15. sajandil ehitatud ligi 500 aastat Hiina keisrite peakorteriks olnud Keelatud Linna. Pärastlõunal osaleme teetseremoonial ja külastame Laama templit (Yonghegong), mis on tiibeti budismi keskus Beijingis. Laama templis asub 26 m kõrgune ühest sandlipuutüvest välja raiutud Buddha kuju. Akrobaatikashow.

4.päev P 08.04. Beijing – Suur Müür
Shanghai Suure müüri külastamine Beijingist u 60 km põhja poole jäävas Badalingi lõigus. Käime kärgkeraamika töötoas. Pärast lõunasööki kohalikus hiina restoranis, pärastlõunal sõidame kiirrongiga Shanghai’sse

5.päev E 09.04. Shanghai 
Külastame Shanghai vanalinna ja Yu Yuan’i aeda. Peale lõunat Nanjing Road ja Bund. Õhtul laevareis Huangpu jõel, et imetleda tuledesäras Shangaid.

6.päev T 10.04. Shanghai – Suzhou
Peale hommikusööki 2 tundi sõitu Suzhou’sse. Seda linna on nimetatud ka Idamaade Veneetsiaks. Külastame Võrgumeistri aeda, sõidame Suzhou kanalitel, käime siiditööstuses. Ööbimine Suzhou’s.

7.päev K 11.04. Suzhou – Hangzhou
Peale hommikusööki 2 tundi sõitu Hangzhou’sses. Selle linna pärl on maaliline Lääne järv. Peale lõunat käime teeistanduses, näeme kuidas valmib kuulus Long Jing’i tee. Ööbime Hangzhou’s

8.päev N 11.04. Hangzhou – Huangshan City
Sõidame (5h) Huanshan’i linna, armas väikelinn Kollase mäe jalami. Peale kohalejõudmist vaba aeg. Ööbime Huangshan City’s.

9.päev R 12.04. Huangshan (Kollane mägi)
Peale hommikusööki alustame tõusu Kollasele mäele, alguses köisraudteega ja siis 10 km matk mäel. Ööbimine mäe tipus, väikeses hotellis.

10.päev L 13.04. Huangshan (Kollane mägi) – Shanghai 
Naudime päikesetõusu, sööme hommikusööki ja alustame laskumist. Lõuna ja sõit tagasi Shanghaisse (6h). Ööbimine Shanghai’s.

11.päev P 14.04. Shanghai
Külastame Shanghai muuseumit, teletorni, viimased sisseostud. Piduli õhtusöök.

12.päev Shanghai-Helsinki (Vanta) – Tallinn
Hommikul hotellist väljaregistreerimine ja sõit lennujaama, et asuda lennukile kojusõiduks. Saabumine Tallinna õhtul.

—————————————

Reisi korraldab:
Seeder Konsultatsioonid OÜ
Registreerimisnumber: 10923102
Arve number. 221021709091, Swedbank

Kontakt:
Janno Seeder
info@seeder.ee
+372 50 590 80

Uuri järelmaksu võimaluste kohta!

Kontakt Malle Allika:
malle.allika@liisi.ee